Panjur Tamiri

Değerli Tüketicilerimiz

 • İHTİYACINIZ OLAN HERŞEY
 • KALİTELİ HİZMET
 • İÇ VE DIŞ MEKAN TASARIMLARI
 • HER MEKANA ÖZEL ÇÖZÜMLER
 • ÖZEL ÜRÜN SEÇENEKLERİ
 • PROFOSYONEL EKİP
 • İLE UZUN YILLAR
 • SİZLERE HİZMET VERMENİN
 • GURURUNU YAŞAMAKTAYIZ

Panjur Tamiri Nedir ?

Balkonlar için tasarlanmış veya ayrı bir panjur sistemi yoktur. Bilenen klasik panjur sistemleri uygulanır. Balkona yapılan panjur sistemlerinin tek farkı, üst kısımdaki kutuların iç kısımda olmasıdır. Balkon kısmınıza dilerseniz klasik ipli ve makaslı bir panjur veya otomatik uzaktan kumandalı motorlu panjur sistemi kurulabilir. Balkonunuzu panjur ile kapatmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. En modern panjur sistemleri ile hizmetinizdeyiz.

Panjur, çok eskilere dayanmakta olan ve günümüze kadar gelişerek hala en çok kullanılan ürünler arasında yer alan bir sistemdir. Eski dönemdeki evlerin pencerelerin, dış hava koşullarından korumak ve aşırı soğuklara, güneş ışıklarına karşı yalıtım yapması için pencere önlerine panjur yapılırdı. İlk panjur sistemleri günümüzdeki gibi değil sağa ve sola dışa doğru açılan ahşap çerçevelerden oluşan ikinci bir pencere sistemiydi. Şimdi ise yerlerini ipli klasik panjur ve motorlu panjur ürünleri yerlerini aldılar. Bir mekanizma kurularak artık eskisi gibi değil yukarı doğru toplayarak veya öne doğru açarak güneş ışınlarından, indirerek soğuk hava şartlarından korunmanızı sağlıyor. Estetik görünümü ve kullanım kolaylığından herkesin tercih ettiği ürün haline gelmiştir.

Panjur Tamiri Nasıl Yapılır ?

Örneğin panjurunuzun ipi çekmenize rağmen panjurunuz yukarı doğru hareket etmiyorsa ve ip hareket etmiyorsa bu durumun birden fazla nedeni vardır. Panjur kasnağınız kırılmış olabilir. Kasnağa bağlı ipler kopmuş olabilir. Panjur ipiniz kasnak yuvasına değiş dış kısmına sarılarak sıkışmaya neden olmuştur. Panjur plastikleriniz yerinden kayarak takılıyor olabilir. Yukarıdaki örnek gibi diğer panjur arızlarında da sorunlar ve nedenler farklı olabilir. Panjurunuz ile ilgili bilgi almak için bizleri arayın. Sizlere panjur tamiri nasıl yapılır hakkında bilgilendirelim. Arızanızın ne olduğunu ustalarımızdan öğrenerek tamirini yapabilir misiniz veya yapamazsınız siz karar vermiş olursunuz.

Panjur İpiniz mi Koptu ? Panjurunuz Çalışmıyormu ? Panjur İpim Makaraya Toplanmıyor ? Motorlu panjurunuz çalışmıyormu? Tıkırtı seslerimi geliyor ? Kepenkiniz aşağı yukarı hareket etmiyormu? Düğmeye bastığınız halde çalışmıyor mu? Kumandaya bastığınız zaman tıkır tıkır ses mi yapıyor? Kepenk’iniz yukarı çıkarken düşüp kapandı mı? İpli panjurunuz ipini çektiğiniz halde çalışmıyor mu? Fırtınada plastik yada paletleriniz dağıldı mı? Panjurunuzun sağ-sol profilleri kırılıp düştü mü? Panjurunuz yarıda kaldı ve aşağı yukarı çalışmıyor mu? Kepenginizin kumandasına bastığınız halde çalışmıyor mu? Panjurunuzun paletleri birbirinden mi ayrıldı? Kumandanız çalışmıyormu? Güç kaynağınız şarjmı etmiyor? Panjurunuzun kablo bağlantılarımı bozuldu? Panosu açıldı yada düştümü ? Panjurunuz sumu alıyor izalasyonamı ihtiyacınız var? Motor arızamı yaptı ? HER TÜRLÜ MOTORLU VEYA MANUEL PANJUR TAMİRLERİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ. En Kücük Ayrıntısına Kadar Bilen Üretimde Yetişmiş Personellerimizle Tamirlerinizi Yapıyoruz.

Google Kelime Anahtarlarımız

 Panjur tamiri  Çiğli panjur tamiri  Gaziemir panjur tamiri  Karşıyaka panjur tamiri
 İzmir panjur tamiri  Aliağa panjur tamiri  Bayındır panjur tamiri  Bergama panjur tamiri
 Beydağ panjur tamiri  Bornova panjur tamiri  Buca panjur tamiri  Çeşme panjur tamiri
 Dikili panjur tamiri  Foça panjur tamiri  Karaburun panjur tamiri  Kemalpaşa panjur tamiri
 Kınık panjur tamiri  Kiraz panjur tamiri  Menderes panjur tamiri  Menemen panjur tamiri
 Narlıbahçe panjur tamiri  Ödemiş panjur tamiri  Seferihisar panjur tamiri  Selçuk panjur tamiri
 Tire panjur tamiri  Torbalı panjur tamiri  Urlapanjur tamiri  Mavişehir panjur tamiri
 Balçova panjur tamiri  Plastik Doğrama tamiri  Kepenk panjur tamiri  Ferforje demir
 Konak panjur tamiri  Panjur Montajı  İzmir Kepenk  panjur tamiri  İzmir Ferforje Demir
 Eşrefpaşa panjur tamiri  Panjur Makara tamiri  Panjur Kepenk Tamiri  Sineklik Sistemleri
 Doğrama tamiri  Motorlu Panjur tamiri  Duşkabin Tamiri  İzmir Cam Balkon
 Alüminyum Doğrama tamiri  Motorlu Panjur İmalatı  İzmir Duşkabin Tamiri  Katlanır Cam Balkon
 İzmir Doğrama tamiri  İzmir Motorlu Panjur Tamiri  Duşkabin Montajı  Panjurcu
 Pvc Doğrama tamiri  İzmir Motorlu Panjur İmalatı  İzmir Duşkabin Montajı  Panjur servisleri

İletişim Bilgileri

 • Firma İsmi Bayır Panjur
 • Gsm 0 555 270 78 53
 • E-Mail info@bayirpanjur.com